Type to search

Satisfyer 2 Next Generation, luksusowy masażer powietrzny. Recenzja

Seks

Satisfyer 2 Next Generation, luksusowy masażer powietrzny. Recenzja

Share

Niedawno rozstałam się z partnerem, a jak każda kobieta mam potrzeby seksualne. Jeszcze nigdy nie miałam żadnej zabawki erotycznej. Myślałam, że na rynku istnieją tylko wibratory. W poszukiwaniu idealnej zabawki na pierwszy raz dla mnie znalazłam masażer powietrzny Satisfyer 2.

Po przeczytaniu  kilku pozytywnych opinii i specyfikacji masażera stwierdziłam, że będzie odpowiedni dla mnie.

Padł wybór właśnie na niego. Przy pierwszym użytkowaniu byłam pozytywnie zaskoczona. Orgazm w dwie minuty… Z moim partnerem czasem trwało to nawet godzinę i kończyło się rozczarowaniem. Pierwszy raz uzyskałam tak szybki i intensywny orgazm łechtaczkowy. Bardzo mi się podobało. Po dłuższym użytkowaniu mogę powiedzieć, że nie zmienię go na żaden inny!

Posiada mnóstwo atutów- pierwszym jest ilość trybów pracy, które posiada. Jest łatwy w użyciu i intuicyjny. Gdy mam ochotę na delikatną stymulację lub te bardziej hardcorową Satisfyer 2 mi ją umożliwia. Posiada on aż 11 trybów pracy, zaczynają się od tych bardziej delikatnych przechodząc w te bardziej intensywne i szybsze. Kolejną zaletą jest to, że możemy się cieszyć długą stymulacją łechtaczki po naładowaniu urządzenia. Starcza mi nawet na kilkunastokrotną zabawę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, myślałam że będzie trzeba go ładować co drugie użycie, a wcale tak nie jest. To ogromna zaleta, ponieważ jeszcze nigdy nie byłam rozczarowana. Nigdy masażer nie rozładował się podczas stymulacji.

Dzięki swojej świetnej technologii działa bezdotykowo.

Nie musi dotykać mojej łechtaczki, aby doprowadzić mnie do orgazmu. Wystarczy, że przyłożę go do miejsca, w którym moja łechtaczka się znajduje. Nie muszę nim poruszać, ani dociskać. Dziewczyny, kolejną sprawą o której muszę wam wspomnieć jest to, że masażer jest wodoodporny. Czasem gdy najdzie mnie ochota zabieram go ze sobą do wanny z gorącą wodą. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i sprostał moim oczekiwaniom w 100%.

Kiedyś miałam wpadkę, gdy moja koleżanka przyszła do mnie na kawę… Zapomniałam schować mój masażer. Dzięki temu, że posiada nieoczywisty wygląd moja koleżanka się nie zorientowała co to dokładnie jest, a ja nie musiałam się tłumaczyć i stresować. Co do zachowania czystości urządzenia- w łatwy i prosty sposób można je umyć i zdezynfekować. Lubię stosować nawilżenie przy moich zabawach… Masażer jest przystosowany do środków nawilżających na bazie wody, dzięki czemu osiągam jeszcze większą satysfakcję z zabawy.

Bezpieczny, hipoalergiczny silikon medyczny

Chciałabym wam jeszcze powiedzieć o jednej rzeczy. Jestem alergikiem i często mam różnego rodzaju uczulenia. Delikatnie martwiłam się, że materiał z którego jest stworzony masażer może spowodować uczulenie na moich strefach intymnych. Nigdy to tego nie doszło! Dzięki temu, że powstał z przyjemnego dla skóry silikonu, w pełni przebadanego jest bezpieczny! Czasami używam masażera kilka razy w ciągu dnia. Myślałam, że to sprawi dyskomfort łechtaczki i nadwrażliwość. Nic takiego się nie stało, za każdym razem osiągam równie intensywny orgazm bez żadnego dyskomfortu.

Ostatnia rzecz – cena. Koszt takiej zabawki jest niski. W porównaniu jakości do ceny jest świetny! Gdyby kosztował nawet dwa razy więcej byłabym w stanie zapłacić tę kwotę za osiągnięcie takiej przyjemności. Jest przystępny cenowo na każdą kieszeń. Jeśli zastanawiasz się czy kupić Satisfyer 2 mam nadzieję, że moja recenzja Ci w tym pomoże.

Gdybym miała możliwość wyboru jeszcze raz, wybór padł by ponownie właśnie na ten masażer powietrzny! Polecam z całego serca! Życzę intensywnych doznań 🙂

Tags

You Might also Like

Related Stories