Type to search

Top 5 masażerów łechtaczki dla kobiet

Seks

Top 5 masażerów łechtaczki dla kobiet

Share

Każda kobieta pragnie doświadczenia odpowiedniej przyjemności i zadowolenia. Zaspokojenie łóżkowe jest niezwykle ważnym elementem pozwalającym zachować dobre samopoczucie. Dzieję się tak za sprawą uwalnianych endorfin i adrenaliny. 70% Pań twierdzi, że najlepszy orgazm jaki są w stanie uzyskać zawdzięczają masażowi i stymulacji łechtaczki. Kobiety szukające sposobów pozwalających osiągnąć najwyższe doznania sięgają najczęściej po masażery łechtaczki. Są one łatwo dostępne, a ich różnorodność na rynku zachwyca.

Wybór najlepszego masażera łechtaczki

Szeroki wybór produktu stanowi niemały problem zwłaszcza dla początkujących Pań chcących wzbogacić swoje doznania erotyczne. Istnieje wiele wibratorów różniących się od siebie wielkością, dostępnością funkcji, oraz ich przeznaczeniem. Eksperymentowanie z podanymi urządzeniami z pewnością pozwoli nam osiągnąć najwyższą rozkosz. Najpierw jednak należy skupić się na tym czego wymagamy od masażera łechtaczki. Istnieją dwie główne grupy gadżetów wibrujących, są nimi masażery wibrujące, które jak wskazuje ich nazwa mają wbudowany mechanizm wibracyjny, oraz masażery bezdotykowe, które wykorzystują fale soniczne lub fale ssące. Specjalnie z myślą o kobietach sprawdzono i przetestowano pięć produktów, które spełniają najwyższe oczekiwania erotyczne. 

Top 5 masażerów łechtaczki

  • Lelo Sila soniczny masażer łechtaczki w pełni urzekł mnie swoim rozmiarem i nadzwyczajnym designem. Posiada on 8 programów stymulacji łechtaczki dzięki czemu idealnie wpasował się w moje aktualne potrzeby. Gadżet posiada również 8 poziomów intensywności, które dostosowują się do najdelikatniejszych miejsc, nie sprawiając nieprzyjemnego bólu. Delikatne mruczenie i pulsowanie pobudziło moje zmysły i zachęciło do kontynuacji. Masażer z łatwością dopasował się do łechtaczki otulając ją. Warto również zwrócić uwagę na możliwość zablokowania gadżetu dzięki czemu zapobiegamy włączeniu go w nieodpowiednim momencie.
  • Lelo Sona 2 cruise przekonał mnie do siebie bezdotykowym działaniem wykorzystującym fale dźwiękowe. Masażer otaczając łechtaczkę stymulował jej całość dzięki czemu narząd został całkowicie pobudzony, a nie jego poszczególne punkty. Gadżet wytwarza stałe pulsacje, a przy mocniejszym dociśnięciu zwiększył on swoją moc i dopełnił moje doznania. Urządzenie jest znacznie głębsze co zauważalnie wpłynęło na odczuwalną satysfakcję. By osiągnąć orgazm musiałam jedynie przysuwać urządzenie coraz bliżej łechtaczki.
  • Satisfyer Penguin swoim wyglądem przypomina pingwinka i posiada aż 11 trybów działania. Podczas rozkoszy mogłam zmieniać je w zależności od potrzeby. Sprawiło to, że orgazm był niezwykle intensywny i spełniający. Dzięki wodoodporności mogłam uzyskać pełne doznania nawet pod prysznicem. Urządzenie zaskoczyło mnie cichym dźwiękiem. Sprawił, że mogłam poczuć się komfortowo i zachować intymność. Dodatkowo podświetlany przycisk pozwolił mi na kontynuowanie pieszczot w nocy gdzie znacznie ułatwiając sterowanie. Masażer jest niezwykle przyjemny w dotyku i dopasowuje się do dłoni.
  • Rianne S Heart Vibe gadżet zaprojektowany w kształcie serca szczególnie zwrócił moją uwagę swoim niepospolitym designem. Produkt wbrew pozorom posiada dużą moc, a przy tym jest cichy, dzięki czemu nie rozpraszał mnie podczas erotycznych pieszczot. Silnik masażera pracuję w 10 różnych trybach zapewniając mi wybór odpowiedniego tempa i mocy. Urządzenie pomogło mi również w pobudzeniu innych sfer erogennych. Podczas użytkowania mogłam się odprężyć jak i osiągnąć zadowalający orgazm. Warto również wspomnieć o tym, że masażer łechtaczki jest wodoodporny dzięki temu też całkowicie bezpieczny podczas użytkowania podczas kąpieli. 
  • Satisfyer Sweet Treat zachwycił mnie swoim niewinnym wyglądem przypominającym loda w rożku. Nie wzbudza on podejrzeń i w najmniejszym stopniu nie przypomina zabawki erotycznej. Mimo swoim niewielkim rozmiarom i niepozornemu wyglądowi masażer posiada zadawalającą moc i aż 10 trybów wibracji. Dodatkowo gadżet ma 4 rytmy rotacji języczka i 3 stopnie prędkości w prawą i lewą stronę. Pozwoliło mi to na pełne eksperymentowanie i poznanie całkowicie nowych doznań. Urządzenie działa niezwykle cicho i subtelnie, oraz jest wodoodporne. 
Sprawdź także:  Sex w plenerze - najlepsze pozycje

Tags
Previous Article