Type to search

Sex w plenerze – najlepsze pozycje

Seks

Sex w plenerze – najlepsze pozycje

Share

Sex w plenerze może być świetnym urozmaiceniem naszego życia intymnego, zwłaszcza latem, kiedy pogoda zachęca do miłosnych igraszek w plenerze. Najczęściej kochankowie wybierają odludne miejsca, plaże, lasy, polany, a także bardziej wygodne miejsca, takie jak samochód. Bardziej odważni decydują się na sex w wodzie.

Jakie pozycje wybrać w samochodzie?

Pozycje sexualne w samochodzie nie muszą być nudne. Przede wszystkim wybierzmy pozycje, które będą dla nas podniecające oraz wygodne jednocześnie. Zarówno kobiety, jak i mężczyzn bardzo podnieca pozycja na jeźdźca. Jest również wygodna do samochodu, zwłaszcza tego z nierozkładanymi siedzeniami. Kobieta siada na partnerze, opierając nogi o siedzisko.

Sprawdzi się również pozycja na pieska, kiedy kobieta jest odwrócona tyłem do mężczyzny. Ta pozycja w wariancie „samochodowym” może być utrudniona ze względu na niski dach. Wtedy można pomóc sobie będąc w pozycji półleżącej na tylnej kanapie. Bardzo popularną pozycją na tzw. szybki numerek w samochodzie jest odwrócona pozycja na jeźdźca, kiedy to kobieta siedzi na mężczyźnie odwrócona do niego plecami. Przy niskim dachu kobieta może lekko pochylić się do przodu, opierając się rękoma o przednie siedzenia.

Sex w plenerze – jakie pozycje i miejsca wybrać?

Seks w plenerze może być bardzo ekscytujący. Jeśli mamy odludne miejsce, gdzie będzie wystarczająco miejsca na miłosne igraszki, to taka zabawa może nas pozytywnie zaskoczyć. Zwłaszcza latem wiele par decyduje się na sex w wodzie. Może być wyjątkowo ekscytujący, ale należy pamiętać o kilku rzeczach – partner musi być na tyle silny, by móc unieść partnerkę w wodzie.

Należy też pamiętać, by zbiornik wodny był możliwie jak najczystszy. Dla kobiety warto pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu, dlatego można zdecydować się na lubrykant, który długo się utrzymuje, najlepiej na bazie silikonu. Seks w wodzie można uprawiać w dwóch pozycjach – partner utrzymuje partnerkę na swoich biodrach, a ona zaplata nogi na jego pośladkach lub w pozycji od tyłu, podobnej do pozycji na pieska, ale w tej wersji kobieta jest nieco bardziej wyprostowana.

Sprawdź także:  Seks oralny - zbliżenie pełne emocji

Jeśli chodzi o sex w plenerze można wybrać również polany, las lub dziką plażę. Dla naszego komfortu warto wybrać miejsca odosobnione, a także pamiętać o kocu.

Pozycje do seksu w plenerze

Jeśli dysponujemy dużym kocem seks w plenerze możemy uprawiać w praktycznie każdej pozycji. Świetnymi propozycjami będą pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, kiedy oboje kochankowie leżą na boku, a także pozycja lotosu, kiedy kobieta siedzi na kochanku, gdy ten siada po turecku, podpierając się rękoma.

Taka pozycja jest bardzo bezpieczna w przypadku, kiedy ktoś miałby was nakryć. Takie ułożenie ciał nie wskazuje jednoznacznie na seks, a jednocześnie jest to bardzo wygodna i intymna pozycja – kochankowie mogą na siebie patrzeć i całować się w trakcie stosunku. Wiele par wybierając seks w plenerze często podejmuje tę decyzję pod wpływem chwili. Często więc wybierana jest pozycja na pieska, ale w wariancie na stojąco. Do takiej pozycji nie będziemy potrzebowali koca, ani dużej ilości miejsca, a doznania mogą być bardzo intensywne. Kochanka może lepiej odczuwać każdy ruch partnera, a partnera na pewno mocno podnieci pupa kochanki.

Zarówno sex w wodzie, jak i seks w plenerze może bardziej rozniecić płomień namiętności, co bardzo rozkręca nudną atmosferę, która czasem zakrada się do naszej sypialni. Czasem warto porwać się namiętności i zdecydować się na ryzykowny, ale bardzo seksowny sex w plenerze ze swoją partnerką bądź partnerem.

Tags