Type to search

Fantazje erotyczne – o czym najczęściej fantazjujemy?

Ciało Ciało i zdrowie Seks

Fantazje erotyczne – o czym najczęściej fantazjujemy?

Share
fantazje erotyczne kobiet

Fantazje erotyczne to częste zjawisko, które dotyczy każdego z nas. Zarówno mężczyźni jak i kobiety miewają czasem wyuzdane pragnienia lub bardziej stonowane, lecz nie zawsze dochodzi do ich spełnienia. Większość pozostaje w sferze marzeń. O czym najczęściej fantazjują kobiety, a o czym mężczyźni?

Seks w miejscu publicznym

To fantazja, która pojawia się u jednych i u drugich – to bardzo podniecające doświadczenie, które potrafi dostarczyć sporej dawki adrenaliny. Szansa na to, że ktoś zauważy wasze harce dodaje pikanterii.

Seks lub pieszczoty z kobietą

Kolejne pragnienie, które dotyczy obu płci. Kobiety również miewają fantazje, w których pojawia się druga kobieta. Czy to coś złego? W żadnym wypadku! Bo kto lepiej zna potrzebę kobiety od niej samej? Założę się, że panie chociaż twierdzą, że nie miały nigdy takiej myśli niekiedy mijają się z prawdą 😉 To, że zastanawiamy się jak by było z kobietą nie świadczy o niczym złym.

Dominacja & BDSM

Jedno z najczęstszych fantazji. Kiedy on pragnie dominacji, a ona marzy zostać zniewolona i doznać wiele przyjemności. Czytając opowiadania erotyczne, książki lub oglądając filmy, w których dużo jest gadżetów służących do BDSM – nie masz ochoty wypróbować np. pejcza? Albo kajdanek? Coś takiego z pewnością sprawiłoby, że w sypialni zrobiłoby się bardzo gorąco!

Seks oralny

Wskażcie palcem mężczyznę, który nie lubi seksu oralnego. No właśnie – nie ma takiego, który nie marzyłby o oralu. To jedna z wielu fantazji, o których mężczyźni coraz częściej starają się rozmawiać i zachęcać swoje partnerki do miłości oralnej. Na rynku erotycznym jest dużo lubrykantów smakowych lub prezerwatyw, dzięki którym miłość francuska będzie przyjemną ucztą 😉

Seks przed lustrem

Okazuje się, że seks przed lustrem jest niezwykle pobudzającym doświadczeniem.  Oglądając siebie przed lustrem jest dużo przyjemniejsze niż karmić jedynie wzrok przed ekranem laptopa na stronach dla dorosłych. Fantazjują o tym głównie mężczyźni, chociaż kobiety również marzą, ale nie mówią o tym na głos 😉

Pokaż jak się pieścisz

Nic tak nie podnieca mężczyzn, jak patrzenie na swoją kobietę kiedy się dotyka. To działa na niego pobudzająco i rozpala do czerwoności, a ponieważ mężczyźni są wzrokowcami – chyba nie muszę mówić ile by dali za takie prywatne show… 😉 Na pewno dobierzesz jakieś ciekawe sposoby masturbacji.

Fantazje nie są powodem do wstydu – to normalna rzecz. To odzwierciedlenie pragnień i potrzeb seksualnych. Warto o nich rozmawiać, a niekiedy nawet spełniać jednocześnie przenosząc intymne relacje na wyższy poziom, aby nie wkradła się rutyna.

Tags