Type to search

Seks oralny – zbliżenie pełne emocji

Seks

Seks oralny – zbliżenie pełne emocji

Share

Seks bez wątpienia jest w życiu zarówno kobiety jak i mężczyzny jednym z bardziej ekscytujących doświadczeń. Jest bardzo potrzebny w życiu. Nie tylko zbliża ludzi, ale wpływa korzystnie na organizm i samopoczucie. Jest on nieodłącznym elementem związku. W pierwszych etapach zbliżeń pary uczą się siebie nawzajem. Bardzo ważna jest wspólna komunikacja między partnerami i wyrażanie swoich potrzeb. Nawet najlepszy kochanek nie jest w stanie zgadnąć czego pragnie druga osoba. Mimo, iż każda osoba odczuwa pieszczoty inaczej, można przyswoić wskazówki i porady, które sprawią, że będzie się bardzo dobrym kochankiem. 

Seks oralny – wyjątkowy rodzaj seksu

Pieszczoty miejsc intymnych językiem wywołują niesamowite doznania. Jeśli partnerzy dobrze się rozumieją i darzą zaufaniem oraz szacunkiem, seks oralny jest dla nich czymś bardzo przyjemnym. Dla mężczyzny jest bardzo ważne, aby zaspokoić swoją partnerkę. Zwiększa to pewność siebie i daje satysfakcję, doprowadzając do orgazmu kobietę poprzez tzw. minetę. Minetka jest to potoczna nazwa seksu oralnego, który mężczyzna daje partnerce. 

Minetka – jak zrobić ją najlepiej

Każda kobieta odczuwa przyjemność w inny sposób, ale żadna nie jest niewrażliwa w tamtych miejscach. Ze względu na to, że jest to miejsce bardzo delikatne, należy postępować rozważnie. Nawet podczas seksu oralnego można spowodować ból.

Jak zrobić minetę? Oto kilka porad.

Pieszczoty językiem można traktować jako formę masażu miejsc intymnych u kobiety. Są one bardzo delikatne, a język jest idealny do tej formy pieszczot. Stymulacja łechtaczki jest bardzo ważna i może kobiecie dać ogromną przyjemność doprowadzając do orgazmu. Zaproponuj partnerce położenie się na skraju łóżka lub ustawienie w taki sposób, abyś mógł wsunąć głowę pomiędzy jej nogi. Łechtaczkę otaczają wargi sromowe. Odsuń je palcami, byś miał łatwy dostęp. Następnie delikatnie zacznij lizać ją językiem. Łechtaczka zostanie doskonale nawilżona, a to sprawi, że doznania będą dużo większe. Ważne jest, aby nie kontynuować bez przerwy jednakowego tempa i tych samych ruchów. Przyspiesz ruchy języka z góry na dół, a następnie lekko przekręć głowę, by móc stymulować łechtaczkę z boku na bok. Możesz spróbować lekko wsunąć język do środka pochwy. Wykonuj tam ruchy zmieniając tempo. Następnie delikatnie pieszcząc łechtaczkę użyj jednego lub dwóch palców, by wprowadzić je do środka, a tym samym kontynuując minetkę. Dodatkowa stymulacja pochwy bardzo podnieci partnerkę, Robienie minetki jest dla kobiety czymś wyjątkowym, ponieważ dotyk języka jest bardzo delikatny i nawilża. Następnie spróbuj przez moment nie korzystać z języka, a w zamian użyć tylko ust. Całuj miejsca intymne, łechtaczkę i wargi, by po chwili przejść ponownie do języka. 

Facesitting – pozycja idealna dla minetki

Facesitting jest jedną z pozycji, w której można uprawiać seks oralny. Połóż się na łóżku, a kobieta niech usiądzie Ci na twarzy. Dzięki temu będzie mogła również mieć wpływ na tempo stymulacji. Wysuń język i pozwól kobiecie się ujeżdżać. Następnie złap ją za biodra i sam wskazuj ruchy. Spróbuj język wsunąć do środka pochwy, a górną wargą pieść łechtaczkę. Dzięki temu partnerka otrzyma niesamowite doznania. 

Uważaj, aby nie przesadzić

Łechtaczka to bardzo wrażliwe miejsce i podatne na dotyk. Należy obchodzić się z nią z wyczuciem. Niedopuszczalne jest gryzienie, ponieważ ze względu na unerwienie i delikatność, można spowodować ogromny ból, a następnie obrzęk. Niektórzy partnery praktykują tzw. zasysanie warg sromowych lub łechtaczki. Jednak w tym wypadku bardzo łatwo o przesadę i bardzo szybko można spowodować dyskomfort u partnerki. Jeśli nie ma się wyczucia w tej kwestii, lepiej tego nie praktykować. Zwróć uwagę także na to, aby nie dociskać swojej twarzy mocno do miejsc intymnych kobiety. Jeśli masz zarost możesz podrażnić tamte miejsca.

 Seks oralny jest jedną z najprzyjemniejszych form seksu. Swoje techniki można udoskonalać rozmawiając ze sobą i uważnie słuchając swoich pragnień.

Tags